Megbízónk részére B2B értékesítési területre tapasztalattal és kapcsolatrendszerrel rendelkező kollégát keresünk.

Feladatok:

  • A potenciális üzleti partnerek megkeresése, kapcsolatfelvétel, szerződéskötés
  • Folyamatos és naprakész kapcsolattartás
  • Értékesítési kampányok kiajánlása
  • Piacfigyelés
  • A gyártói képzéseken való részvétel
  • Napi adminisztráció a CRM rendszerben
  • Részvétel a heti értekezleteken

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok elvégzéséhez szükséges:

  • Élő kapcsolatrendszer, piacismeret (viszonteladók, tervezők, kivitelezők, gépészeti cégek)
  • Releváns tapasztalat (klímás, hőszivattyús )
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Az angol előny a pozíció betöltéséhez

Amit kínálunk:

  • fix bér
  • havi teljesítményarányos bónusz
  • céges autó
  • laptop
  • mobiltelefon

Munkavégzés jellege: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: országosan, hetente személyes egyeztetés a budapesti irodában

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Kérjük, hogy mielőtt bármilyen személyes adatot elküld részünkre, olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat!

TÖLTSE FEL ÖNÉLETRAJZÁT MÉG MA!
Back to top