Legutóbbi hozzászólások

    Kedves Pályázók!

    A jelenlegi helyzetben cégünknél is cél az emberek biztonsága. Mi is otthonról dolgozunk, ezért az állásinterjúk lebonyolítása is Skype vagy Messenger alkalmazásokon történik. Ezzel elkerüljük azt, hogy a személyes interjúhoz el kelljen hagyni az otthon biztonságát. Továbbra is várjuk jelentkezésüket a meghirdetett pozíciókra! Figyeljünk egymásra, embertársainkra!

    Üdvözlettel: a Personnel Leasing csapata

    Multinacionális gyártó cég autóipari beszállítói üzletágába logisztikai szakértőt keresünk. Az új munkatárs feladata az autóipari gyártáshoz kapcsolódó folyamatok továbbfejlesztése és a most épülő önálló üzletág szakmai megalapozása.

    Feladatok:

    • logisztikai folyamatok továbbfejlesztése az autóipari sztenderdeknek megfelelően
    • folyamat-dokumentáció
    • raktározással, raktárkészlet optimalizálással kapcsolatos folyamatok fejlesztése (FIFO elv szerinti működés), leltároz koordinálása

    Elvárások:

    • szállítmányozási/logisztikai és/vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
    • 3-5 éves logisztikai területen, termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
    • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szakmai angolt beleértve
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • lendületes, dinamikus, proaktív, eredmény- és megoldásorientált
    • előnyt jelent autóiparban szerzett (IATF, VDA sztenderdek ismerete) és projektmenedzsment tapasztalat, valamint a német nyelvtudás

    Munkavégzés jellege: teljes munkaidős

    Munkavégzés helye: IX. kerület, a későbbiekben Pest megye

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

    ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

    Kérjük, hogy mielőtt bármilyen személyes adatot elküld részünkre, olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat!

      Back to top