Ha érdekel a biztosítási terület és szívesen képviseled az ügyfelek oldalát, jelentkezz lakossági és vállalati ügyfélképviselettel foglalkozó alkusz Partnerünk Irodavezetői pozíciójára.

Várjuk jelentkezésedet ha szeretsz irodai adminisztratív feladatokat ellátni, de nem okoz számodra gondot az sem, ha az irodán kívül kell ügyet intézni 🙂

Feladatok:

  • ügyfélállomány kezelése (céges vagyon- és felelőség biztosítások, szakmai felelőség biztosítások, gépkocsi, lakás, utas biztosítások előkészítése, tarifálása, meglévő biztosítások kezelése)
  • ügyfelektől érkező kérdések, reklamációk megválaszolása telefonon és emailben
  • 15 biztosító online portáljának kezelése
  • excel táblázatok, nyilvántartó programok kezelése tarifáláshoz, ezek szűrése
  • prezentációk elkészítése

Amit várunk Tőled:

  • középfokú végzettség és érdeklődés a biztosítási szakma iránt
  • excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • kiváló szervezőkészség
  • ügyfélközpontúság
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Munkavégzés jellege: teljes

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttasd el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Kérjük, hogy mielőtt bármilyen személyes adatot elküld részünkre, olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat!

    Ipari automatizálás területén tevékenykedő Megbízónk részére Műszaki igazgató kollégát keresünk.

    A Megbízónk 30 éve magyar tulajdonú családi vállalkozásként működik, az irányítástechnika és automatizálás területén piacvezető cég.

    Önálló telephellyel, műhellyel, laboratóriummal, valamint az egész ország területére kiterjedő partnerhálózattal rendelkeznek.

    Feladatok:

    • A vevőkkel történő aktív kapcsolattartás írásban és személyesen egyaránt
    • Teljes körű projektmenedzsment feladatok ellátása, a feladatok elvégzésének koordinálása
    • A felmerülő reklamációk kezelése
    • Minőségbiztosításhoz kapcsolódó feladatok ellátása, a cég felkészítése ISO auditra
    • Aktív részvétel az éves üzleti terv kidolgozásában a tulajdonosokkal együtt
    • A kollégák munkájának éves értékelése, bónuszok megállapítása

    Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség, villamosmérnök (automatizálási mérnök) – egyetemi, főiskolai
    • legalább 5 éves vezetői/csoportvezetői tapasztalat gyártó cégnél
    • villamosrendszerek tervezésében szerzett, legalább 8-10 éves tapasztalat
    • PLC-k (Siemens, Schneider, Omron), EPLAN, Visual Basic, SCADA, technológiák ismerete (pl. hőtechnika, anyagmozgatás)
    • Villamos berendezések ismerete
    • Aktív számítógépes felhasználói és alap programozási, telepítési ismeretek
    • Német és/vagy angol nyelv középfokú ismerete elsősorban írásban
    • Megbízhatóság,
    • Hosszú távú gondolkodás,
    • Ügyfélközpontúság, kiemelkedő kommunikációs készség
    • Utazási hajlandóság (kb 30%)

    Munkavégzés jellege: teljes munkaidő (8 óra)

    Munkavégzés helye: Budapest, XIV. (esetenként ügyfeleknél)

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

      Back to top