Kedves Pályázók!

A jelenlegi helyzetben cégünknél is cél az emberek biztonsága. Mi is otthonról dolgozunk, ezért az állásinterjúk lebonyolítása is Skype vagy Messenger alkalmazásokon történik. Ezzel elkerüljük azt, hogy a személyes interjúhoz el kelljen hagyni az otthon biztonságát. Továbbra is várjuk jelentkezésüket a meghirdetett pozíciókra! Figyeljünk egymásra, embertársainkra!

Üdvözlettel: a Personnel Leasing csapata

Ha szereted a pörgést, jó szervező vagy és szívesen kommunikálsz az emberekkel, akkor itt a helyed!

Közúti fuvarozással foglalkozó Partnerünk leendő Ügyfélmenedzserét keressük 🙂

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • folyamatos és naprakész kapcsolattartás a meglévő megbízókkal, a további igények felmérése és árajánlatok elkészítése
  • szállítmányozási megrendelések teljeskörű ügyintézése a cég munkafolyamatai szerint
  • fuvardíj ajánlatok összeállítása, tenderekhez ajánlatok előkészítése

Amit várunk Tőled:

  • legalább középfokú szakmai végzettség (gazdasági, szállítmányozási, logisztikai)
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat (közúti fuvarozás területén)
  • középfokú, tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • értékesítésben, ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • ügyfélorientált viselkedés
  • jó szervező és problémamegoldó készség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • lojalitás

Munkavégzés jellege: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: III. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Kérjük, hogy mielőtt bármilyen személyes adatot elküld részünkre, olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat!

TÖLTSE FEL ÖNÉLETRAJZÁT MÉG MA!
Back to top