Magyar tulajdonú, országosan működő szolgáltató Partnerünk fiatalos, lendületes csapatába Bérszámfejtő (TB ügyintéző) munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • havi és hóközi bérelszámolási feladatok teljeskörű ellátása (400-500 fő, többségében fizikai munkaerő)
  • be- és kiléptetések koordinálása
  • kapcsolattartás a vidéki telephelyekkel és havonta egy-egy nap munkavégzés a vidéki telephelyeken
  • az aktuális törvényi változások nyomonkövetése és alkalmazása a szervezetben

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és TB kifizetőhelyi képesítés
  • legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat
  • bérprogramok ismerete, felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • gyakorlatias szemlélet, naprakész szakmai tudás
  • ápolt, rendezett megjelenés, lojalitás, megbízhatóság
  • utazási hajlandóság

Munkavégzés jellege: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: XV. kerület és a cég vidéki telephelyei

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Kérjük, hogy mielőtt bármilyen személyes adatot elküld részünkre, olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Egyelőre nincs nyitott pozíciónk ebben a kategóriában, de töltse fel önéletrajzát az alábbi űrlapon keresztül vagy küldje el részünkre a cv@personnel.hu e-mail címre, írja le nekünk, hogy milyen munkalehetőség érdekelné és értesíteni fogjuk, amint az Ön számára megfelelő pozíció válik elérhetővé!

Addig is szíves figyelmébe alánljuk többi álláslehetőségünket illetve szakmai cikkeinket is.

Back to top