Szívesen dolgoznál egy német tulajdonú, élelmiszer logisztikával foglalkozó cégnél? Ismered a vállalatirányítási rendszereket? Van tapasztalatod beszerzési, logisztikai területen? Gyere és jelentkezz!

Teljes körű szolgáltatási logisztikát nyújtó Partnerünk csapata bővítéséhez Beszerző kollégát keres.

Feladataid:

  • termékek készletszintjének napi követése
  • készlethiányok jelzése a vevőszolgálat felé, ehhez kapcsolódóan kapcsolattartás a raktárral
  • termékek folyamatos rendelése, napi szintű kommunikáció a szállítókkal
  • szállítói számlák ellenőrzése
  • reklamációk kezelése
  • szállítói szerződések kezelése

Amit várunk Tőled:

  • gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves tapasztalat kereskedelmi területen
  • előnyt jelent beszerzés és/vagy logisztika területén szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer ismeret
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • haladó szintű Excel tudás (függvények napi szintű használata)
  • gyors, ugyanakkor precíz, megbízható munkavégzés, analitikai képesség

Munkavégzés jellege: teljes (8:00-tól 16:30-ig)

Munkavégzés helye: Budaörs, valamit a munka részben otthonról is végezhető

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el hozzánk az alábbi űrlap segítségével.

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Kérjük, hogy mielőtt bármilyen személyes adatot elküld részünkre, olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Back to top